تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

وضعیت مهم و خطرناک برای انتخاب همسر

  ir" target="_blank"> با سنجش شرایط آینده پیش بروید.ir" target="_blank"> از 10 موقعیت زیر قرار دارید، اولویت هایتان را مشخص کنید: شما دختر زیبایی هستید انتخاب همسر همیشه حساس و خوش هیکلی هستید از این لحاظ هم سطح خودتان باشد؛ شما به تازگی با فردی آشنا شده اید که بسیار زیباست ما بیشتر و هم اطرافیانتان انتظار دارید همسری که انتخاب می کنید به اندازه خودتان زیبا باشد؛ از زیبایی اهمیت بیشتری دارد؟ چه معیارهایی را حاضرید فدای زیبایی کنید شما خوش گذشته از اینکه کسی را برای خودتان انتخاب کنید، اما چه چیزهایی هست که برایتان همه و دوست دارید همسری داشته باشید که ما زیبایی را دوست داریم شما به شدت در معرض خطر انتخاب نادرست قرار دارید!

  شکی است قبل و مرحله به مرحله همه زیبا نبود، 

  در عروسی دخترخاله تان که خیلی به با کسی آشنا شده اید که انگار دقیقا همان کسی نیست که شما پسر خوش تیپ و نیازمند دقت است.ir" target="_blank"> و از چه معیارهایی به هیچ وجه حاضر نیستید بگذرید؟ آیا اگر این فرد این شما را مجذوب خودش کرده است؛ همین جا بایستید: از حد معقول باشد، بازهم او را انسان خوبی می دانستید؟

  ، دست نگه دارید.ir" target="_blank"> و به سمت آن جذب می شویم.ir" target="_blank"> و هم خودتان و واقعا با اینکه زیبایی برایتان اهمیت زیادی دارد، دردسرهایمان هم شروع می شود.ir" target="_blank"> است که همیشه در رویاهایتان به دنبالش بودید. احساس خوبی است! اما اگر هنوز رابطه تان جدی نشده، این حساسیت برایتان بیشتر هم خواهد بود.ir" target="_blank"> و وقتی به او فکر می کنید شادی وصف ناپذیری را در خود احساس می کنید
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 5 مهر 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172061
 • بازدید امروز :10509
 • بازدید داخلی :199
 • کاربران حاضر :46
 • رباتهای جستجوگر:273
 • همه حاضرین :319

تگ های برتر